Epoka e të sheshtave/ 8 kombinime veshjesh për vajzat që NUK veshin taka (FOTO) – AlpeGossip
Epoka e të sheshtave/  8 kombinime veshjesh për vajzat që NUK veshin taka (FOTO)

Epoka e të sheshtave/ 8 kombinime veshjesh për vajzat që NUK veshin taka (FOTO)

A ju kujtohet kur, Kendall Jenner veshi atlete, gjatë një të dalje në klubin e saj të preferuar të natës, në Los Angeles?

Ajo vajzë në fakt i habiti të gjithë kur u shfaq për darkë në qytet, me atletet e saj të bardha, duke treguar se këpucët e sheshta mund të shtohen në veshjen e çdo vajze, edhe në darkë.

Kështu që, nëse ju nuk jeni tipi i vajzave me taka dhe jeni në kërkim të një përditësimi të veshjes suaj, ne po ju sjellim disa nga frymëzimet e gardërobës nga të famshmet, që kanë zgjedhur këpucët e sheshta.

1.Xhaketë lëkure + pantallona sipër kyçit + atlete të bardha

2.Golf të ngushtë + fund të shkurtër + çizme deri te kyçi

3.Xhaketë sportive + pantallona sportive + atlete me qafë

 

4.Pallto + shall i hollë + mokasine (këpucë shesh)

5.Xhaketë kamoshi + fustan i lirshëm + atlete lëkure

6.Crop Top + pantallona shumë të gjera + atlete vrapi (stërvitjeje)

7.Xhaketë me pelush dele + fund të shkurtër + çizme me qafë

 

8.Pulovër me printe + fustan i gjerë + çizme deri te kyçi