Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi – AlpeGossip
Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi

Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi

E famshme u bë që nga koha kur ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.Fjala është për Drita Stublla, e cila po ashtu njihet edhe si motra e dizajnerës Lia.Drita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe një fotografi që ka publikuar së fundmi, ka treguar sa seksi është.
Madje, asaj dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ gjoksi bombastik !