DATËLINDJA E PARË E VOGËLUSHES SË TIJ/ Modeli shqiptar përlotet (FOTO, VIDEO) – AlpeGossip
DATËLINDJA E PARË E VOGËLUSHES SË TIJ/ Modeli shqiptar përlotet (FOTO, VIDEO)

DATËLINDJA E PARË E VOGËLUSHES SË TIJ/ Modeli shqiptar përlotet (FOTO, VIDEO)

Modeli i njohur Alesio Aliaj ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale momente nga ditëlindja e parë e vogëlushes së tij Jolie.
Ai ka publikuar foto dhe video nga çasti kur ajo ishte ende në barkun e së ëmës e deri tek dita e sotme.

“Gëzuar ditëlindjen princeshës sime të bukur Jolie! Ti ke sjellë kaq shumë dashuri gjatë vitit që lamë pas! Gëzoje ditëlindjen tënde të parë ëngjëlli im,”-shkruan Alesio në rrjete sociale