PARTNERI IDEAL/ Alfio e tregoi edhe njëherë se sa shumë e do Fatmën – AlpeGossip
PARTNERI IDEAL/ Alfio e tregoi edhe njëherë se sa shumë e do Fatmën

PARTNERI IDEAL/ Alfio e tregoi edhe njëherë se sa shumë e do Fatmën

Shën Valentini është festa që i bën bashkë të dashuruarit, por kur nga dashuria vjen dhe një foshnjë në jetë çdo ditë është e stërmbushur me dashuri.

Fatma dhe Alfio janë një çift i tillë, kanë vetëm pak ditë që janë prindër për herë të parë. Tashmë kanë një djalë që e pagëzuan me emrin Noah… Që nga dita e parë e ardhjes së tij në jetë Alfioa ka qenë një baba dhe një partner shumë i kujdesshëm dhe i përkushtuar.

Këtë na i vërtetoi edhe sot me postimin e tij të fundit ku ka në duar një buqetë të madhe me trëndaqfila të kuq. “Gëzuar shen valentinin” shkuan ai dhe kush e di se sa surpriza të tjera e presin Fatmën. Epo lumt ajo që e ka… ALPEgossip.al