“PREJ BY**ËS JENI TU BO LEK…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“PREJ BY**ËS JENI TU BO LEK…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“PREJ BY**ËS JENI TU BO LEK…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Jonida Maliqi vetëm para pak kohësh ishte në një lidhje me Romeo Veshaj, por tashmë jo më. Në fakt menjëherë pas ndarjes Jonida publikoi një foto  e veshur e gjitha blu, si ngjyra e ndershmërise dhe besnikërise u shprehë ajo. “Dhe ne diten e Shen Valentinit vendose te vishesh pikerisht me kostumin Be.bzzz te jet rastesi????” i shkruan njëra prej ndjekësve. Duke i nënkuptuar se po vishet me rrobat e stiluara nga Bora Zemani, partnerja e Donaldo Veshaj.

Melinda Ademi ka publikuar një foto e veshur e gjitha me të kuqe dhe e shtrirë në shtrat. Duhet ta pranojmë se duket tepër seksi dhe kjo ka bërë komentet të jenë shumta. “Ne ditet e sotme bytha quhet civilizim, kshuqe prej bythes jeni tu bo lek tja dini per flm” e ironizon njëri prej fansave Melindën.

Morena Taraku po shijon ca ditë të mira pushimesh dhe po na tundon të gjithëve sepse duket sikur nuk kanë fund. “He moj goc edge tiii shywyr qe dole ne diell se u plevitose ne bore” i komenton njëri nga fansat, duke i rikujtuar kështu fotot që bëri me bikini në borë. ALPEgossip.al