”SA SHPEJT E BONE GJOKSIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SA SHPEJT E BONE GJOKSIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”SA SHPEJT E BONE GJOKSIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Trejsi Sejdini, bukuroshja e famshme shqiptare sot zgjodhi të postojë një foto tepër provokuese në llogarinë e saj të Instagramit. Ajo shfaqet totalisht e zhveshur në pjesën e lartme dhe gjoksin e ka mbuluar vetëm me duar.

Teksa pjesa më e madhe e komenteve janë ndjekës që e komplimetojnë për pamjen, një komentues i saj dyshon se Trejsi nuk e ka gjoksin të vetin dhe shprehet tepër i çuditur për shpejtësinë me të cilën bukuroshja bëri gjoksin. 

Rudia Magjistari, një nga personazhet më të dashura për publikun ka postuar një foto ku tregon se është në Kështjellën e Himarës. 

Teksa shumë ndjekës e komplimentojnë, njëri duket se ka një shqetësim për Rudinën. Ai i sygjeron asaj të ketë kujdes nga Mihal Kokëdhima. 

E si mund të ishte ndryshe? Tani në fakt të gjithë duhet të kemi kujdes prej tij kur shkojmë në jug.

Françeska Jaçe duket se po i shijon pushimet e saj në jug dhe këtë e bën të ditur në rrjetet e saj sociale. Bukuroshja sot ka zgjedhur të ndajë me fansat e saj një foto ku duket tepër sensuale teksa pozon me bikini.

Ndërkohë që të gjithë komentojnë se sa e bukur dhe seksi duket Françeska, një prej ndjekëseve të saj nuk mendon njësoj. Përkundrazi, ajo mendon se koka e bukuroshes është më e madhe se trupi.

 /AlpeGossip.al