”SI ATO FAZANET E BALLCAMOSUR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SI ATO FAZANET E BALLCAMOSUR”/  Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SI ATO FAZANET E BALLCAMOSUR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një video të shkëputur nga klipi i këngës së saj të re dhe një komentues ka patur një vërejtje për ti bërë.

Lori Hoxha ka publikuar një foto ku duket e kuruar në çdo detaj dhe tepër e bukur. Një komentues ka menduar se ajo ngjan me diçka…

Ilda Bejleri ka ndarë me fanst e saj një foto ku duket tepër seksi teksa pozon ndërkoh që një ndjekës i vë në dukje që nuk duhet të shtrembërohet aq shumë sepse po i thyen takat… /AlpeGossip.al