ME KËMBËN E FASHUAR DHE PATERICA/ Sonila Meços i ndodh “gjëma”: Asnjëherë nuk e dimë… – AlpeGossip
ME KËMBËN E FASHUAR DHE PATERICA/ Sonila Meços i ndodh “gjëma”: Asnjëherë nuk e dimë…

ME KËMBËN E FASHUAR DHE PATERICA/ Sonila Meços i ndodh “gjëma”: Asnjëherë nuk e dimë…

Gazetarja Sonila Meço ka dëmtuar këmbën këtë vit duke mos e nisur mbarë.

Ka qenë vetë ajo që e ka publikuar këmbën e dashuar në Facebook ku shprehet se për herë të parë në emisionin më të ri në Ora News do jetë me atlete.

“Asnjëherë nuk e dimë nga ç’e keqe më e madhe na ka “mbrojtur” tersi…

Ndaj i pres me dashuri urimet

Hera e parë që do vesh atlete në një program televiziv në prime time, (përpos patericës në dekor). Mos më akuzoni për “plagjaturë”, shkruan gazetarja.