“DUKET SE DIKUSH PO JA MBLEDH RASHELIT”/ Çfarë po ndodh me ish velinën e XING-ut, fshin fotot dhe …. – AlpeGossip
“DUKET SE DIKUSH PO JA MBLEDH RASHELIT”/ Çfarë po ndodh me ish velinën e XING-ut, fshin fotot dhe ….

“DUKET SE DIKUSH PO JA MBLEDH RASHELIT”/ Çfarë po ndodh me ish velinën e XING-ut, fshin fotot dhe ….

Rashel Kolaneci është ndër vajzat me seksi te ekranit. Ajo u bë e njohur nga emisioni Mamaqit por pasardhësja e saj u bë Kejvina Kthella. Bjondina e ekranit u bë shumë shpejt e njohur për publikun shqiptar edhe pse akoma njihet si zëvendësuesja e Rashelit.

Së fundmi AlpeNews.al ka vënë re se Rasheli ka hequr të gjitha postimet e saj. Ajo ka patur mbi 200 mijë ndjekës në këtë rrjet social, mirëpo Instagrami i saj i vjetër nuk rezulton më aktiv. Nuk e dimë nëse ia kanë vjedhur, por po na çudit fakti që Rashel e ka bërë adresën private, ka fshirë fotot dhe ka vetëm rreth 900 ndjekës.

Çfarë po ndodh me modelen mos vallë po ja “mbledh dikush” apo ka diçka tjetër në mes, tani presim ragimin e Rashelit.