“ÇUNA DHE GOCA”/ Publikohet kënga e re Robert Berishës, Kastro Zizos dhe Eneda Tarifës (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇUNA DHE GOCA”/ Publikohet kënga e re Robert Berishës, Kastro Zizos dhe Eneda Tarifës (VIDEO)

“ÇUNA DHE GOCA”/ Publikohet kënga e re Robert Berishës, Kastro Zizos dhe Eneda Tarifës (VIDEO)

Ditë më parë është paralajmëruar një projekt i përbashkët mes Robertit, Kastros dhe Enendës.
Kënga me titull “Çuna dhe goca” sapo është publikuar në kanalin YouTube.

Ky projekt është shoqëruar edhe me videoklip.

Lajmi për bashkëpunimin e këtyre tre artistëve ishte i papritshëm, por kënga pritet të jetë në mesin e këngëve më të dëgjuara të momentit.

Dëgjoni këngën e re nga Robert Berisha, Kastro Zizo dhe Eneda Tarifa, në linkun e mëposhtëm.