Pozoi me këmbët hapur buzë detit, burri s'ja përton moderatores shqiptare: "Turp të kesh" - AlpeGossip
Pozoi me këmbët hapur buzë detit, burri s’ja përton moderatores shqiptare: “Turp të kesh”

Pozoi me këmbët hapur buzë detit, burri s’ja përton moderatores shqiptare: “Turp të kesh”

Moderatorja e njohur e emisionit “Thumb”, Aulona Musta, ka publikuar pak më parë një foto nga pushimet në Kuba, duke i vënë flakën rrjetit e duke marrë qindra komente nga fansat.

Ajo ka pozuar e ulur buzë detit, teksa ndodhet me kurriz dhe këmbët hapur, ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet. Kjo pozë i ka bërë përshtypje ndjekësve, disa prej të cilëve e kritikojnë e të tjerë e lavdërojnë. Mirëpo, çfarë bie në sy është komenti i burri të Aulonës:

“Kanë të drejtë që habiten kaq shumë, se po të kishe dalë përballë do anullohej bytha nga mbrapa dhe do shndërrohej në një pjesë dinjitoze të trupit! Turp të kesh.”- i shkruan ai me shaka.