Ta marrim vesh njëherë e mirë! Këndoi apo jo live Era Istrefi në Rusi, flet këngëtarja: Shpresoj që… – AlpeGossip
Ta marrim vesh njëherë e mirë! Këndoi apo jo live Era Istrefi në Rusi, flet këngëtarja: Shpresoj që…

Ta marrim vesh njëherë e mirë! Këndoi apo jo live Era Istrefi në Rusi, flet këngëtarja: Shpresoj që…

Pas performancës madhështore që realizuan Era Istrefi, Ëill Smith dhe Nicky Jam në Rusi me rastin e finales së madhe të Botërorit, të gjithë shtruan pyetjen: Këndoi apo jo live këngëtarja shqiptare?

Në të vërtetë pati shumë nga fansat e Erës por edhe ndjekësit “iconstyle.al” që mendonin se zëri i saj nuk koordinohej aspak me lëvizjen e buzëve.

Të vërtetën e ka sqaruar njëherë e mirë këngëtarja shqiptare, e cila i është përgjigjur një ndjekësi në profilin e saj. Ajo shkruan se performanca ishte live dhe kjo do të shihet kur të publikojnë video zyrtare.

“Tërhiqe dhe shiko videot. Mund të më dëgjosh mua duke kënduar live. Shpresoj që të rregullojnë muzikën kur të publikojnë videon zyrtare të performancës”, shkruan Era.