Epo deri këtu me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja! Ja se si i quan Enca këngët e saj më të mira (FOTO) – AlpeGossip
Epo deri këtu me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja! Ja se si i quan Enca këngët e saj më të mira (FOTO)

Epo deri këtu me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja! Ja se si i quan Enca këngët e saj më të mira (FOTO)

Pothuajse çdo Vip/e i showbizz-it e ka një cilësi të veçantë dhe këtë e themi pasi të famshmit na kanë treguar gjithmonë mënyrat e tyre unike për ta bërë diçka.

Një rast të tillë e ka treguar edhe Enca me një postim në Instastory teksa ka publikuar një foto ku duket një votim për këngët e saj më të mira të publikuara së fundmi, Dua dhe Ciao.

“This is like kan e don ma shumë mamin apo babin”, shkruan Enca në postimin e saj në Story.

Çfarë dashurie për auto-artin! Për tu marrë shembull Enca me këto nota të larta dashurie.