NJË YLL/ Njihuni me femrën më të bukur në botë (FOTO) – AlpeGossip
NJË YLL/ Njihuni me femrën më të bukur në botë (FOTO)

NJË YLL/ Njihuni me femrën më të bukur në botë (FOTO)

Revista ndërkombëtare “Maxim”, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019.

Olivia Culpo, bukuroshja amerikane e cila u shpall Miss Universe në vitin 2012 dhe ish e dashura e Nick Jonas, rrëmbeu titullin mes 100 vajzave të renditura si më të bukurat e botës.

Ende nuk janë bërë publike emrat e 99 bukurosheve të tjera, gjithësesi pritet që të publikohen në ditët në vazhdim.

Culpo ka realizuar një set fotografik bardhë e zi ku duket mjaft sensuale, për numrin më të ri të revistës, duke zënë kështu edhe kopertinën.