U THA SE MORI 12 MIJË FRANGA NGA ÇIFTI ZVICERIAN/ Getinjo i bën vetes dhuratën luskoze – AlpeGossip
U THA SE MORI 12 MIJË FRANGA NGA ÇIFTI ZVICERIAN/ Getinjo i bën vetes dhuratën luskoze

U THA SE MORI 12 MIJË FRANGA NGA ÇIFTI ZVICERIAN/ Getinjo i bën vetes dhuratën luskoze

Reperja Loredana ka qenë në vëmendje të mediave që pas ngjarjes së bujshme ku ajo uakuzua se kishte marrë një shumë të madhe parash nga një çift zviceran. Pjesë e këtij mashtrimi u bë edhe vëllai Mozzik, Getinjo për të cilën media zvicerane thanë se kishte marrë nga çifti zviceran 12.000  franga.

Lidhur me këto akuza, Getinjo reagoi menjëherë nëpërmjet një videoje ku kishte publikuar disa dollap të mbushura me para ku shkruante: ‘Shumë të mira frangat’.

Së fundmi, në Instastory reperi ka publikuar një foto ku I ka treguar të githë ndjekësve të tij 2 makinat superluksoze.

‘MarshAllah krejt me djersë’, ka shkruar Getinjo pranë fotos ku shfaqen dy Mercedes duke treguar kështu që çdo gjë në jetën e tij e ka arritur me punë dhe djersë.