U KURORËZUA ME MARTESË/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Erik Lloshit (FOTO) – AlpeGossip
U KURORËZUA ME MARTESË/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Erik Lloshit (FOTO)

U KURORËZUA ME MARTESË/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Erik Lloshit (FOTO)

Erik Lloshi kurorëzoi sot në martesë dashurinë me Rominën, bjonden bukuroshe me të cilën është bashkë prej disa kohësh. Çifti kanë mbajtur dy dasma sipas traditës, dasmën e nuses që u mbajt dhe dasmën e dhëndrit që po ndodh mbrëmjen e sotme.

Në dasmën e Erikut sigurisht nuk kanë munguar personazhe të njohur publik mes tyre Aurela Gaçe e cila ka kënduar gjatë dasmës, Gerta Mahmutaj, Olta Boka, Ori Kuçi, Ertila Koka, Fatima Ymeri etj.

Më poshtë ju sjellim fotot si janë veshur të ftuarit.

Aurela Gaçe

Gerta Mahmutaj

Olta Boka

Ertila Koka

Ori Kuçi

Xheisara

Silver Metka

Fatima Ymeri