SENSUALE ME TË BRENDSHME/ Roza Lati nuk i reziston dot “ushqimit në krevat” (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE ME TË BRENDSHME/ Roza Lati nuk i reziston dot “ushqimit në krevat” (FOTO)

SENSUALE ME TË BRENDSHME/ Roza Lati nuk i reziston dot “ushqimit në krevat” (FOTO)

Tashmë sezoni veror është në kulmin e tij dhe personazhet e ekranit kanë gjetur kohën për pak relaks. Pushimet kanë nisur edhe për Roza Latin, e cila njihet për ekstravagancën.

Bukuroshja ka publikuar imazhe të saj në dhomën e hotelit, sensuale dhe sipër krevatit me një gotë verë në njërën dorë dhe në dorën tjetër me shishen e verës. Mesa duket as Roza nuk i ka rezistuar dot “ushqimit në krevat”.