VAJZAT ”ÇMENDIN” RRJETIN/ Tayna, Kejvina dhe Vildane për pushime bashkë (FOTO) – AlpeGossip
VAJZAT ”ÇMENDIN” RRJETIN/ Tayna, Kejvina dhe Vildane për pushime bashkë (FOTO)

VAJZAT ”ÇMENDIN” RRJETIN/ Tayna, Kejvina dhe Vildane për pushime bashkë (FOTO)

Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Këtë herë bukuroshet shqiptare shfaqen më tërheqëse se kurrë në praninë e njëra-tjetrës.

Kejvina së fundmi ka ndarë një foto në instastoryn ku shfaqet së bashku me reperen e njohur Taynën dhe Vildane Zenelin, të trija veshur me rrobabanje. Po ashtu të njëjtën foto e kanë ndarë Tayna dhe Vildane në instastoryn e tyre.

Vajzat po kalojnë një ditë pushimi së bashku në plazh. Taynën dhe Kejvinën i lidh së bashku dhe dashuria e madhe që kanë për këngëtarin me famë botërore, Malumën.