PUBLIKOI FOTON PËRPARA 18 VITESH/ Shihni sa ka ndryshuar Aurela Gaçe – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON PËRPARA 18 VITESH/ Shihni sa ka ndryshuar Aurela Gaçe

PUBLIKOI FOTON PËRPARA 18 VITESH/ Shihni sa ka ndryshuar Aurela Gaçe

Ajo gjithmonë shpërthen, gjithmonë vjen ndryshe dhe gjithmonë fuqishëm. Një nga këngëtaret më të mira që ka muzika shqiptare, Aurela Gaçe këtë herë u kthye në sytë tanë me një nga performancat e saj të shumë viteve më parë. Ka qenë vetë këngëtarja që ka ndarë në Instastory, video të hershme të performancave të saj.

Në vitin 2000 shihet këngëtarja që gjithmonë është veçuar nga të tjerat jo vetëm prej talentit, por edhe prej look-ut të veçantë!
Aurela rebele, me kapele dhe e veshur me rroba me ngjyrë bojëqielli, asokohe bionde, shfaqet energjike ndërkohë që performon.
Si gjithmonë Aurela një hapa përpara për kohën!