Tuna dedikim prekës të birit: Të dua më shumë se veten… (FOTO) – AlpeGossip
Tuna dedikim prekës të birit: Të dua më shumë se veten… (FOTO)

Tuna dedikim prekës të birit: Të dua më shumë se veten… (FOTO)

Tuna tashmë është bërë një nën e përkushtuar e cila çdo ditë po na e vërteton këtë gjë. Përmes rrjeteve sociale, Tuna kohë pas kohe publikon imazhe të djalit, të cilit i dedikon fjalë përplot dashuri.

Edhe sot Tuna ka postuar një foto nga plazhi të djalit të saj me disa fjalë shumë të ndjera që rrjedhin nga shpirti i një nëne. “Ama un ty t’du ma shume se veten”, ka qenë mbishkrimi i këngëtares.

Kujtojmë që projekti muzikor që riktheu Tunën në skenë është “Chonga”, i publikuar 10 ditë më parë dhe ka marrë mbi 1 milion klikime në YouTube.