“Do bashkëpunonit me Encën apo Kidën?”/ Endri dhe Stefi japin përgjigjen diplomatike – AlpeGossip
“Do bashkëpunonit me Encën apo Kidën?”/ Endri dhe Stefi japin përgjigjen diplomatike

“Do bashkëpunonit me Encën apo Kidën?”/ Endri dhe Stefi japin përgjigjen diplomatike

Endri dhe Stefi ishin të ftuar ditën e sotme në emisionin “Pushime on Top”, teksa pushonin me familjet pranë bregdetit të Dhërmiut. Pasi folën për projektet muzikore, gazetari i pyeti nëse do të zgjidhin Encën apo Kidën për një bashkëpunim.

“Ne i duam dhe i respektojmë të gjithë për aq sa meritojnë. Por këngën e re do ta realizojmë me mikeshën tonë të dashur, Eli Fara”. – u përgjigjën këngëtarët.

Këngëtari Endri Prifti duket se kompenson nën çadër orët e vona të punës nëpër lokalet e natësEndri u ndau edhe shqetësimin se përse lokalet e mbyllin muzikën në orën 00:30, duke thënë me shaka se nëse vazhdohet kështu, jugu do të bëhet plazh me pensionistë