U MAHNITËM/ Koleksioni i pranverës së Louis Vuitton është një dashuri më vete (FOTO) – AlpeGossip
U MAHNITËM/ Koleksioni i pranverës së Louis Vuitton është një dashuri më vete (FOTO)

U MAHNITËM/ Koleksioni i pranverës së Louis Vuitton është një dashuri më vete (FOTO)

Louis Vuitton është një dnër markat luksoze që nodhet në majate  modës. Shtëpia e modës Vuitton ka frymëzuar shumë femra ndër vite.

Së fundimi ka prezantuar koleksionine  ri për sezonine  pranverës të 2019 dhe nuk kishte ku të shkonte më perfekte se kaq.

Stilisti i njohur Nicolas Ghesquiére u frymëzua me ngjyrat e vjeshtës ku ndërthuri lulet me kuadratat skoceze.Gjithashtu detajt që përdori nuk mund të kalonin pa na tërhequr vëmendje dhe ato ishin kopsat ngjyrë gold dhe ksesor silver.

Në ju njohim me disa prej veshjeve të cilat do të bëjnë namin në sezonin e  pranverës për muajt e  ardhshëm.