Pas Rashelit dhe Kejvina largohet nga “Xing”?! Ja çfarë i tha publikisht Ermalit (VIDEO) – AlpeGossip
Pas Rashelit dhe Kejvina largohet nga “Xing”?! Ja çfarë i tha publikisht Ermalit (VIDEO)

Pas Rashelit dhe Kejvina largohet nga “Xing”?! Ja çfarë i tha publikisht Ermalit (VIDEO)

Të gjithë e mbajnë mend daljen e parë të Kejvina Kthellës në emisionin ‘Xing’.
Fustani i saj i kuq dhe super i çarë, sa që i nxirrte në shesh dhe pjesët intime turbulloi gjithë median.

Por puntatën më të fundti Kejvina gjithashtu mban veshur një veshje të kuqe. Në videon e ndarënë rrjetet sociale shkëputur nga emisioni ajo dhe Ermali nuk lënë pa thënë dhe detajin se dalja e saj e parë ishte pikërisht me të kuqe.

Ende pa përfunduar fjalinë Mamaqi, Kejvina ka pohuar se kjo dalje do të jetë e fundit. Mos vallë velina e ka seriozisht dhe nuk do të jetë pjesë e spektaklit të humorit.

Ky detaj mbetet për tu parë në ditët në vijim. Kejvina shkoi në Xing pas ikjes së Rashel Kolanecit.

Ndoshta për sezonin e ri televiziv Ermali ka menduar të zgjedhë ndonjë tjetër bukuroshe.

 

Femija me i lumtur I Xingut @ermalmamaqiofficial 😂🔝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on