Je si plakë e keqe! Faqja demaskuese e VIP-ave i shkruan Rashelit! Ja si reagon ajo (FOTO) – AlpeGossip
Je si plakë e keqe! Faqja demaskuese e VIP-ave i shkruan Rashelit! Ja si reagon ajo (FOTO)

Je si plakë e keqe! Faqja demaskuese e VIP-ave i shkruan Rashelit! Ja si reagon ajo (FOTO)

Rashel Kolaneci është kthyer në qendër të vëmendjes së medias online rozë si dhe në rrjete sociale ku mund ta shohim ngado. Shumë faqe të ndryshme në Instagram postojnë fotot e saj, qoftë ato të MEME-ve apo edhe ato “demaskuese”.

Një faqe vërtet e famshme në Insta, e cila bën postime të ndryshme duke ngacmuar vajzat e showbiz-it, por në të njëjtën kohë edhe mbështesin personazhe të cilët shihen më reale dhe ndryshe. Këtë herë faqja ka vendosur t’i dërgojë një mesazh vajzës seksi, Rashel.

“Me atë që ke vendos në kokë dukesh si na 1 plakë e keqe”, ndërsa Rashel ka reaguar duke qeshur me këtë mesazh, me siguri me ironi dhe faqja e ka publikuar në ‘insta story’.