“DUA TË JETOJ MOMENTET QË MË DHUROHEN”/ Këngëtarja më e ndjekur në “Instagram” heq dorë nga rrjetet sociale (VIDEO) – AlpeGossip
“DUA TË JETOJ MOMENTET QË MË DHUROHEN”/ Këngëtarja më e ndjekur në “Instagram” heq dorë nga rrjetet sociale (VIDEO)

“DUA TË JETOJ MOMENTET QË MË DHUROHEN”/ Këngëtarja më e ndjekur në “Instagram” heq dorë nga rrjetet sociale (VIDEO)

“Po shikoja veten në pasqyrë, si një idiote! Përditësim: Po bëj një pushim nga rrjetet sociale. Përsëri. U jam shumë mirënjohëse për zërin që mediat sociale i japin secilit prej nesh. Por për momentin dua të jetoj jetën time reale dhe momentet që më dhurohen.

Mirësi dhe inkurajim vetëm për pak! Vetëm mos harroni, komentet negative mund të dëmtojnë ndjenjat e dikujt”,-shkruan Selena krahas fotos së saj në Instagram.