E FRIKSHME! Ishin duke peshkuar por i dështon plani… (VIDEO) – AlpeGossip
E FRIKSHME! Ishin duke peshkuar por i dështon plani… (VIDEO)

E FRIKSHME! Ishin duke peshkuar por i dështon plani… (VIDEO)

SHBA – Një grup miqsh ishin duke peshkuar në brigjet amerikane të Massachusetts kur, papritmas, një peshkaqeni i bardhë del nga uji dhe i rrëmben peshkun.

Fatmirësisht ata shpëtuan paq nga peshkaqeni, i cili u zhduk menjëherë pasi hëngri peshkun.

Peshkatarëve nuk u mbeti gjë tjetër vetëm të postonin në internet videon e filmuar.