HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Eni Koçi një “gaforre” e komplikuar dhe fantastike (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/  Eni Koçi një “gaforre” e komplikuar dhe fantastike (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Eni Koçi një “gaforre” e komplikuar dhe fantastike (FOTO)

Eni Koçi është një ndër këngëtaret e cila duket se gjithmonë ka pasur sukese me këngët e saja të cilat kthehen në hite.  Së fundmi ajo është rikthyer në kryefjalën e  mediave pasi bëri zyrtare fejesën me këngëtarin kosovar Genc Prevlukaj.  Eni duket se është një “gaforre tipike” në horoskop dhe këto karakteristika sapo na bindën.

Të lindurit nën shenjën e ujit,  gaforreT sundohen nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Eni shpesh em anë të fotove në rrjetet sociale apod edikime ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me familjen dhe të motrën.

 

Gjithashtu  gaforret janë të ndjeshme, sentimentale dhe besnike. Vetëm para disa muajsh Eni tërhoqi gjithë vëmendjen e mediave duke pranuar publikisht lidhjen me Gencin. Këngëtarja nuk nguron të publikoj foto krah Gencit ku shfaqet tepër e lumtur.

 

View this post on Instagram

Live Love Laugh🙌 #oplabiparty2019

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Njihni ndonjë person që të ketë bërë tatuazh family comes first “familja” .Epo me shumë mundësi i përket shenjës së gaforres dhe Eni nuk bën përjashtim.

Nëse do ta përshkrinim em tre fjali si një “gaforre tipike” Enin do të ishin:  E ndjeshme, dashur dhe familjare.

 

View this post on Instagram

Hi there💫 📸 @juxhinkurti 👗 @olagjoka ❤️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on