SA ËSHTË RRITUR/ Zaimina poston foton “e ëmbël” me të bijën dhe ky detaj e bën kopjen e mamit – AlpeGossip
SA ËSHTË RRITUR/ Zaimina poston foton “e ëmbël” me të bijën dhe ky detaj e bën kopjen e mamit

SA ËSHTË RRITUR/ Zaimina poston foton “e ëmbël” me të bijën dhe ky detaj e bën kopjen e mamit

Zaimina Vasjsari është konsideruar gjithmonë si një ndër femrat më seksi të showbizit. Pasi u bë nënë këngëtarja zgjodhi të largohej nga skena por jo nga daljet publike pasi shpesh e shohim nëpër emisione të ndryshëm.

Zaimina duket se po e shijon në maksimum titullin nënë. Ajo është shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku publikon foto të ndryshme dhe pozat me të voglën Khloe nuk mund të mungojnë.

Para disa minutash ajo ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me vajzën e lumtur dhe Khloe tani është bërë një vajzë bukuroshe. Detaj që bie në sy është se Khloe ka një buzëqeshje identike të Zaiminës.

AlpeNews.al