ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen mat në… (VIDEO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen mat në… (VIDEO)

ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen mat në… (VIDEO)

Në muajin Gusht, Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga këngëtarja e njohur Nora Istrefi. Përmes një deklarate të postuar në llogarinë e tij të Instagramit, ai dha lajmin se historisë së tyre 14 vjeçare, i ka ardhur fundi.

Dyshja u nda me mirëkuptim duke ruajtur një marrëdhënie miqësie me njëri-tjetrin, kjo dhe falë vogëlushes së tyre Renee. Së fundmi burime nga ‘Prive’ kanë arritur të sigurojnë disa foto të Norës në shoqërinë e Robertit.

Ato janë parë në aeroportin e Shkupit së bashku me Era Istrefin dhe Dj Red. Nora dhe Roberti vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin edhe pas ndarjes, duke treguar kështu se një dashuri fare mirë mund të kthehet në shoqëri.