LË PAS DIVORCIN/ Jonida Maliqi tregon lidhjen pasionante me aktorin 14 vjet më të vogël: Jemi shumë… – AlpeGossip
LË PAS DIVORCIN/ Jonida Maliqi tregon lidhjen pasionante me aktorin 14 vjet më të vogël: Jemi shumë…

LË PAS DIVORCIN/ Jonida Maliqi tregon lidhjen pasionante me aktorin 14 vjet më të vogël: Jemi shumë…

Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn.

Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me njër-tjetrin.

“Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë.

Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton”, ka thënë këngëtarja, as duke mohuar e as duke pohuar statusin aktual të raportit mes tyre.

Jonida ka një diferencë jo fort të vogël me partnerin e saj të ri, pasi Veshaj është vetëm 23 vjeç, ndërsa Maliqi 36 vjeç, por ky fakt nuk i ka penguar aspak çiftin të shijojnë romancën e tyre.