SIÇ NUK E KISHIM PARË KURRË/ Fifi bëhet kokëkuqe dhe duket si tjetër njeri (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIM PARË KURRË/ Fifi bëhet kokëkuqe dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIM PARË KURRË/ Fifi bëhet kokëkuqe dhe duket si tjetër njeri (FOTO)

Këngëtarja e njohur Fifi ka bashkëpunuar për herë të parë me Young Zerkën. Kënga e tyre titullohet “Pa gajle” dhe do të publikohet me 10 Korrik.

Në videoklipin e këngës, Fifi do të shfaqet më ndryshe se kurrë dhe këtë e ka treguar me anë të disa fotove të publikuara në Instagram. Këngëtarja është bërë flokëkuqe dhe për më tepër është veshur me po të njëjtën ngjyrë.

Ky look i ri është pritur shumë mirë nga fansat e saj, të cilët e kanë komplimentuar në komente. Megjithatë duhet ta pranojmë se flokët e kuq e bëjnë të duket shumë ndryshe.