Top Channel apo Tv Klan? Blendi Fevziu shfaqet krah Aleksandër Frangajt dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Top Channel apo Tv Klan? Blendi Fevziu shfaqet krah Aleksandër Frangajt dhe… (FOTO)

Top Channel apo Tv Klan? Blendi Fevziu shfaqet krah Aleksandër Frangajt dhe… (FOTO)

Ujërat mediatike prej gati dy javësh janë turbulluar nga lajmi se Blendi Fevziu ka një ofertë të çmendur nga Top Channel, megjithëse ky televizion ka probleme të mëdha financiare.

Pas gati 20 vitesh, emisioni më i rëndësishëm politik në vend po spostohet nga Klan në Top Channel.

Edhe pse Blendi akoma nuk ka thënë po-në përfundimtare ai ka dhënë disa shenja.

Por mbrëmjen e stome, faqja e Tv Klan ka postuar një foto ku shfaqet pronari i këtij televizioni, Aleksandër Frangaj, së bashku me Blendi Fevziun dhe stafin e emisionit Opinion.

Kjo foto është shfaqja e parë e Fevziut dhe Frangajt që pas lajmit se gazetari mund të largohet nga Tv Klan.