Gigi Hadid na fal, por Elvana Gjata është veshur kështu para teje! (FOTO) – AlpeGossip
Gigi Hadid na fal, por Elvana Gjata është veshur kështu para teje! (FOTO)

Gigi Hadid na fal, por Elvana Gjata është veshur kështu para teje! (FOTO)

CFDA Awards (Council of Fashion Desinger of America), u mbajt mbrëmjen e së hënës në Brooklyn Musem. Një event plot ngjyra dhe shkëlqim, ku kryefjala ishte moda. Gjatë mbrëmjes gala të “CFDA Awards”, ka vlerësuar ikonat botërore të modës, shkruan intv.al

Veshja e Gigi Hadid në CFDA Fashion Awards ishte ndër me te komentuarat por me siguri ju ka shkuar në mendje se ku e keni parë këtë veshje?! Njëjtë ndodhi dhe me ne dhe na vjen keq t’i themi Gigi-t por Elvana Gjata ka bërë këtë veshje para saj dhe pse të dyja duken shumë “cool” dhe stil. Ky ‘xing’ mes dy bukurosheve është prezantuar sot në Fun Day me moderatore Fatma Methasani në IN Tv, siç mund t’i shihni në fotot më poshtë.