“GRUAJA E ËNDËRRAVE”/ Zbuloni vajzën që i ka rrëmbyer zemrën ish të dashurit të Morenës (FOTO) – AlpeGossip
“GRUAJA E ËNDËRRAVE”/ Zbuloni vajzën që i ka rrëmbyer zemrën ish të dashurit të Morenës (FOTO)

“GRUAJA E ËNDËRRAVE”/ Zbuloni vajzën që i ka rrëmbyer zemrën ish të dashurit të Morenës (FOTO)

 Morena prej kohësh është duke bërë jetë në mes Kosovës dhe Turqisë ku edhe po përgatitet rreth një projekti filmik. E padyshim se atje takohej me të dashurin, Sashën.

Sido që të jetë, dyshja tashmë kanë ndarë rrugët teksa po shijojnë jetën pa njëri-tjetrin. Sasha është ai i cili së fundmi u pa në Shqipëri teksa festoi ditëlindjen.

Në postimin e fundit të publikuar në Instagram, Sobhani ju prezanton me të dashurën apo femrën e ëndrrave. “Bukuri natyrale”, shkruan ai.

Emrin dhe detaje të tjera rreth të dashurës misterioze ende nuk ka zbuluar.