Shpërthejnë ngjyrat dhe lulet në festën e PS-së/ Ja si ishin veshur disa nga deputetet (FOTO) – AlpeGossip
Shpërthejnë ngjyrat dhe lulet në festën e PS-së/ Ja si ishin veshur disa nga deputetet (FOTO)

Shpërthejnë ngjyrat dhe lulet në festën e PS-së/ Ja si ishin veshur disa nga deputetet (FOTO)

Pak ditë më parë, Partia Socialiste festoi 27-vjetorin e krijimit të saj. Festa u bë në një nga ambientet jashtë dhe ajo që të binte në sy ishte më së shumti veshja e zonjave socialiste, të cilat nuk ishin kursyer në ngjyra dhe lule, tamam veshje festive.

Me këtë rast, ia vlen të përmendim veshjen e deputeteve Blerina Gjylametit, Elisa Spiropalit, Elona Gjebreas etj.. Ndërkohë, disa ministre të Ramës kishin preferuar edhe në festë ngjyrat e errëta, njëlloj siç bëjnë kur shkojnë në Parlament.