“ROZA PASTEL”/ Këto VIP-e po “lënë kokën” pas këtij trendi. Nga Bieta Sulo tek… – AlpeGossip
“ROZA PASTEL”/ Këto VIP-e po “lënë kokën” pas këtij trendi. Nga Bieta Sulo tek…

“ROZA PASTEL”/ Këto VIP-e po “lënë kokën” pas këtij trendi. Nga Bieta Sulo tek…

Mjaft të “update-uara” me të rejat më të fundit nga moda , vajzat tona të ekranit nuk zhgënjejnë asnjëherë.

Trendi i fundit ka të bëjë me rozën pastel dhe shohim se shumë prej tyre e kanë “përqafuar” këtë të re.

Madje ka nga ato të cilave u pëlqen aq shumë sa mund ta kenë këtë ngjyrë në veshje të ndryshme të garderobës së tyre.

Nga Bieta Sulo e deri tek Fjolla Morina, këto vajza dinë si ta përshtasin rozën e ëmbël me stilin e tyre.

Bieta Sulo

Orinda Huta

Bora Zemani

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Rudina Magjistari

Fjolla Morina