Dorëzohet Xhemi Shehu! Nuk i reziston dot tundimit për të… (FOTO) – AlpeGossip
Dorëzohet Xhemi Shehu! Nuk i reziston dot tundimit për të… (FOTO)

Dorëzohet Xhemi Shehu! Nuk i reziston dot tundimit për të… (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë moderatorja Xhemi Shehu është rikthyer në rrjete sociale, duke hapur një adresë të re në Instagram.
Ndonëse në komente të ndryshme, ajo u shpreh se do t’a mbyllte sërish faqen, mbrëmjen e sotme nuk i ka rezistuar tundimit për të publikuar një foto.

Në Instastories ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë.