MATURANTI I KËRKOI T’A SHOQËRONTE NË MBRËMJENE MATURËS/ A do e pranojë Jori Delli? – AlpeGossip
MATURANTI I KËRKOI T’A SHOQËRONTE NË MBRËMJENE  MATURËS/ A do e pranojë Jori Delli?

MATURANTI I KËRKOI T’A SHOQËRONTE NË MBRËMJENE MATURËS/ A do e pranojë Jori Delli?

Provimet mbaruan dhe e gjithë vëmendja tashmë është te mbrëmja e maturës për shumë nxënës të viteve të treta.

Përpos veshjeve dhe kurimit deri në detaje, vitet e fundit është bërë trend që djemtë marrin vajza të njohura të showbiz-it si shoqëruese në këtë mbrëmje të rëndësishme.

Së fundmi një ndjekës i ka kërkuar Jori Dellit ta shoqëroje dhe ish-banorja e “Big Brother VIP” ka lënë ndjekësit e saj të tjerë të vendosin.

Maturanti i kërkoi t’a shoqëronte në mbrëmjen e

Ajo ka pyetur në “Instagram”-in e saj dhe 95% e tyre janë për po, pra t’ia plotësojë dëshirën djalit dhe t’a shoqërojë.

Meqë modelja e njohur pyeti ndjekësit dhe ata ia aprovuan, të shohim nëse ajo pranon me të vërtetë që t’a shoqërojë maturantin te mbrëmja.