SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ja disa arsye pse është më mirë se sa të jesh çift – AlpeGossip
SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ja disa arsye pse është më mirë se sa të jesh çift

SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ja disa arsye pse është më mirë se sa të jesh çift

Ndërkohë që çiftet festojnë, e kthejmë vëmendjen tek beqarët. S’e vëmë në dyshim që po kaloni aq mirë sa miqtë tuaj të dashuruar, por akoma më mirë do të ndihemi kur të shihni listën më poshtë. 10 momentet më poshtë, vërtetojnë se të jesh në single për Shën Valentin është më mirë se të jesh në një lidhje!

1. S’ke pse përjeton tensionin e “mbrëmjes perfekte”.

Jashtë bie shi, ti shkon në shtëpi vesh pizhamat e preferuara, ca patetina dhe një film i mirë.

2. S’je e detyruar të dalësh me dikë për të cilën nuk ndjen më si më parë

Uhh, ç’siklet po heq sot një pjesë e mirë e çifteve!

3. S’ke pse të bësh seks vetëm se duhet të bësh seks meqë është Shën Valentini!

4. S’ke pse të shpenzon gjithë rrogën tënde vetëm për të premten e 14 shkurtit!

5. As nuk ke pse ndihesh në faj nëse s’ke dëshirë të festosh.

Nëse do të ishte çift, do të të duhej të aktroje për të mos përfunduar në zënka.

6. Ti mund të blesh çokollata dhe ëmbëlsira, por s’ke pse i ndan me dikë.

7. Feston me familjen, shoqen e ngushtë apo koleget!

8. Ja dedikon gjithë ditën vetes, sepse në fund të ditës ajo mbetet dashuria më e madhe.

9. S’je e detyruar të bësh biseda të sikletshme me dikë që ke vetëm 1 muaj që flet, vetëm se është Shën Valentin.

10. S’ke pse përjeton ndjesinë e “garës” mes çifteve që ndodh çdo 14 shkurt!