SI NË ËNDRRA/ Zajmina Vasjari po e feston Shën Valentinin “e zjarrtë” – AlpeGossip
SI NË ËNDRRA/ Zajmina Vasjari po e feston Shën Valentinin “e zjarrtë”

SI NË ËNDRRA/ Zajmina Vasjari po e feston Shën Valentinin “e zjarrtë”

Zajmina Vasjari është bërë si një princeshë e vërtetë për ditën e Shën Valentinit.

E veshur në të kuq, me një fustan që i nxjerr në pah format e saj seksi Zajmina po na lë me gojë hapur. Ajo jep një urim për të gjithë për festën e Shën Valentinit, por ende s’kemi parë një dedikim për bashkëshortin e saj.

Ndoshta gjithë kjo bukuri e Zajminës është dhurata ideale për një Shën Valentin të paharrueshëm për partnerin e saj dhe babain e Khloe. ALPEgossip.al