Justin Bieber feston sot ditëlindjen, por dhurata e vetme që kërkon është... (FOTO) - AlpeGossip
Justin Bieber feston sot ditëlindjen, por dhurata e vetme që kërkon është… (FOTO)

Justin Bieber feston sot ditëlindjen, por dhurata e vetme që kërkon është… (FOTO)

Gjërat materiale s’kanë vlerë për Justin Bieber!

Këngëtari i njohur feston sot ditëlindjen, por nëse për shumë persona ditëlindjet janë për të marrë dhurata të shtrenjta si bizhuteri apo makina luksoze, për Justin është krejtësisht ndryshe. Këngëtari kanadez do një dhuratë që vlen shumë dhe nëse mendoni se këtu përfshihet Selena Gomez, keni shumë të drejtë.
“Justin është i dashuruar kokë e këmbë me Selenën dhe gjithmonë ka dashur atë si dhuratë për ditëlindje. Ai nuk do gjëra materiale nga ajo, por thjesht të kalojë një ditë të mirë në shoqërinë e saj. Nëse Selena ka planifikuar ndonjë surprizë të veccantë, Justin do ishte më i lumtur se kurrë, do investonte gjithccka në këtë dashuri”, u shpreh një burim i afërt me çiftin për Hollywoodlife.com.

Sa e ëmbël!