GAZETARI SHQIPTAR BËHET SËRISH BABA/ Me foton më të ëmbël zbulon lajmin e bukur – AlpeGossip
GAZETARI SHQIPTAR BËHET SËRISH BABA/ Me foton më të ëmbël zbulon lajmin e bukur

GAZETARI SHQIPTAR BËHET SËRISH BABA/ Me foton më të ëmbël zbulon lajmin e bukur

Gazetari i njohur Blendi Salaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe urimet nuk i kanë munguar nga të afërm, miq e kolegë. Pak orë më parë ai ka zbuluar edhe një lajm shumë të bukur për të gjithë ata që e ndjekin. Bashkëshortja e tij është në pritjen e ëmbël të një fëmije tjetër, i cili duket se do të vijë shumë shpejt. “Është në furrë, po piqet”,-ka shkruar gazetari krahas fotos së bukur.

Kujtojmë se Blendi ka edhe një djalë 8-vjeçar që quhet Brian. Ndërsa përsa i përket profesionit të tij, Salaj aktualisht është gazetar në televizionin A2, ku drejton programin e mëngjesit ‘Dita jonë’.