“NUK E KA PROBLEM TË SHFAQET…”/ Bebe Rexha HAP këmbët (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E KA PROBLEM TË SHFAQET…”/ Bebe Rexha HAP këmbët (FOTO)

“NUK E KA PROBLEM TË SHFAQET…”/ Bebe Rexha HAP këmbët (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është tejet aktive në rrjete sociale, sidomos në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo aty publikon foto nga më të ndryshmet, e edhe nga përditshmëria, ku nuk e ka problem të shfaqet e pa grimuar dhe natyrale, mirëpo nuk mungojnë imazhet joshëse në të cilat shihet e rregulluar.

Para disa minutash e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet me këmbë të hapura. Këngëtarja pranë postimit ka treguar se ngjyra e zezë është e preferuara e saj.

Image