Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! (VIDEO) – AlpeGossip
Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! (VIDEO)

Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! (VIDEO)

‘For You’ titullohet kolona zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’, këngë kjo e kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe nga ish-pjesëtari i ‘One Direction’, Liam Payne. Padyshim është një sukses i vërtetë pasi kjo këngë për javëve rradhë ka kryesuar top listat botërore. Por deri dje ka qenë në versionin audio, ndërsa sot u lançua edhe videoklipi i këngës. Rita shkëlqen me dukjen e saj dhe fustani kuq e zi na emocionon akoma më shumë nga vetë fakti se është Rita, ajo që e vesh. Nuk duhet harruar edhe Liam duket më së miri. Por për të mos humbur kohë, shihni klipin më mirë dhe shuani kureshtjen… Do mbeteni pa fjalë!