Komentuesi e ofendon për FOTOT e zhveshura, Klaudia Pepa nuk duron dot më! I kthehet ashpër: Ku i shef ti… – AlpeGossip
Komentuesi e ofendon për FOTOT e zhveshura, Klaudia Pepa nuk duron dot më! I kthehet ashpër: Ku i shef ti…

Komentuesi e ofendon për FOTOT e zhveshura, Klaudia Pepa nuk duron dot më! I kthehet ashpër: Ku i shef ti…

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të komentuara në vendin tonë, në fillim martesa e saj me koreografin e njohur Albi Nako e më pas ndarja nga ai e ka vënë Klaudian në qendër të vëmendjes.

Balerina kohët e fundit është komentuar shumë edhe nga fotot e saj ku shpesh herë ka pozuar e zhveshur më shumë seç duhet.

Së fundmi balerina ka postuar një foto shumë interesante në rrjetin social Instagram, ku ka marrë shumë komente duke filluar që nga ato “Të hënksha…” e deri tek ofendimet. Por nga të gjitha këto komente Klaudia ka vendosur t’i përgjigjet vetëm njërit prej komenteve.

“Se di por mua sme pelqen me kto fotot kshu…fama nuk behet duke u zhveshur”, i ka shkruar komentuesi.

Mesa duket ish-bashkëshortes së Albit ky komentu nuk i ka pëlqyer dhe ka reaguar duke i shkruar, “Kush u zhvesh? Jam në një video baleti me badi”.