HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rozana Radi, “Gaforrja” e suksesshme dhe me shumë talente! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rozana Radi, “Gaforrja” e suksesshme dhe me shumë talente!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rozana Radi, “Gaforrja” e suksesshme dhe me shumë talente!

Rozana Radi është një ndër figurat e famshme të showbiszit shqiptar e cila preferohet mjaft nga publiku e njëkohësisht është mjaft e talentuar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së gaforres e përshtet tërësisht me karakteristikat e saj.

Edhe pse janë një shenjë e pasigurt, sërish të habisin me “moskokëçarjen” e tyre publike. Rozana mund të jetë kritkuar shpeshherë nga fansat, për pamjen e jashtme, veshjen apo edhepër jetën e saj personale por pavarëssiht kësaj ajo gjithnjë ka ditur ti përballojë këto kritika dhe të vijojë rugën drejt suksesit.

View this post on Instagram

@unicboutique_ kete bluzen e dua ❤️

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Gaforret janë shenjë kardinale, ndaj asnjëherë nuk janë “mesatarë” në arritjet e tyre. AShtu si edhe Rozana e cila është lakuar në media sa për arritjet e  saj, aq edhe për sherret/debatet publike që ka pasur.

Së fundmi një gaforre si Rozana admirohet gjithnjë nga publiku për sinqeritetin që e karakterizon!

/AlpeNews.al