VERA NUK KA KUPTIM PA KËTO VESHJE E AKSESORË/ Këto TRENDE duhet t’i bëni tuajat menjëherë (FOTO) – AlpeGossip
VERA NUK KA KUPTIM PA KËTO VESHJE E AKSESORË/ Këto TRENDE duhet t’i bëni tuajat menjëherë (FOTO)

VERA NUK KA KUPTIM PA KËTO VESHJE E AKSESORË/ Këto TRENDE duhet t’i bëni tuajat menjëherë (FOTO)

Duam apo s’duaa me ardhjen e një sezoni të ri blerja e veshjeve të reja është gjithnjë mjaft e rëndësishme.

Edhe më parë AlpeNews.al ju ka treguar se cilat janë trendet e fundit që me siguri nuk i keni e duhet ti blini urgjentisht e tashmë do ju vijë përsëri në ndihmë për t’ju njohur me blerjet e javës nga blogeret e njohura.

Javë pas javë trende të reja “dalin në dritë” e pasurojnë sezonin aktual dhe për të qenë sa më pranë të rejave të fundit të modës duhet ti keni këto elementë në garderobë.

NGa fustani saten e deri tek çanta e kashtës, ja trendet e javës që duhet të siguroheni për t’i pasur:

/AlpeNews.al