Çani flet për serbet, këngëtari: Po pshurr, nëse vonohem, ndoshta edhe dh**na – AlpeGossip
Çani flet për serbet, këngëtari: Po pshurr, nëse vonohem, ndoshta edhe dh**na

Çani flet për serbet, këngëtari: Po pshurr, nëse vonohem, ndoshta edhe dh**na

Mbrëmjen e djeshme këngëtari nga Kosova, Hekuran Krasniqi, ka qenë i ftuar në emisionin e Arjan Çanit dhe deklarata e tij nuk ka qenë aspak etike.
Teksa Çani e pyeste në lidhje me projektet muzikore dhe jo vetë, këngëtari e ndërpreu duke i kërkuar leje nëse mund të largohej nga skena për të shkuar deri në tualet.

Ai tha:

Deri në tualet. Po shkoj me u psh*rr, nëse vonohem, ndoshta edhe dh**na”.
Sipas Çanit, ky mund të ishte një reagim për aktoret serbe për të cilat ai po fliste dhe që ishin të ftuara në emision, por nuk mundën të shkonin.

Çani shtoi:

Ah dakord, nuk ishte kaq e thjeshtë se është djalë i zgjuar ai, e bëri si reagim ngaqë pa se unë u interesova se nuk erdhën serbet?”

KERKESA E PAZAKONTE E HEKURAN KRASNIQIT A MUN ME SHKU ME PSHU..

KERKESA E PAZAKONTE E HEKURAN KRASNIQIT: A MUN ME SHKU ME PSHU..

Posted by ZONE E LIRE on Samstag, 24. Februar 2018