TË NDARË? Moderatorja feston sot ditëlindjen, a mori një urim nga partneri (FOTO) – AlpeGossip
TË NDARË? Moderatorja feston sot ditëlindjen, a mori një urim nga partneri (FOTO)

TË NDARË? Moderatorja feston sot ditëlindjen, a mori një urim nga partneri (FOTO)

Moderatorja Fatma Methasani feston sot ditëlindjen, ajo mbush 28 vjeç. Moderatorja po përflitet prej kohësh se i ka dhënë fund marrëdhënies me Alfion, me të cilin ka edhe një djalë.

Nga asnjëri nuk ka ardhur asnjë ragim, por sot Fatma po e feston ditëlindjen në Zvicër, pa Alfion dhe pa djalin e tyre. Ndërkohë kuzhnieri i famshëm na thotë mirmëngjes nga Shqipëria si për të na siguruar që nuk ndodhen bashkë.

Janë ndarë? Moderatorja e njohur shqiptare feston sot
Po bën kohë tashmë që dyshja nuk shihen askund në prani të njeri-tjetrit. As në profilet e tyre në Instagram nuk ka prje kohësh poza si familja apo si çift.

Janë ndarë? Moderatorja e njohur shqiptare feston sot

Alfio dhe Fatma u njohën kur “Kripë dhe Piper” nisi transmetimin në IN Tv. Duke qenë pjesë e të njëjtit televizion, ata kalonin goxha kohë bashkë. “Lexonim lajmet, thashethemet bashkë, ndoshta ndihmuan që të ishim bashkë”, tregonte çifti