NËNË PËR HERË TË PARË/ Andresa publikon videon e ëmbël me barkun e rrumbullakosur nga makina – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Andresa publikon videon e ëmbël me barkun e rrumbullakosur nga makina

NËNË PËR HERË TË PARË/ Andresa publikon videon e ëmbël me barkun e rrumbullakosur nga makina

Pak javë më parë, bukuroshja e ekranit, Andresa Ambrosio komfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo madje zbuloi se do të sjellë në jetë një djalë.

Mirëpo, nga ai çast, Andresa është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme. Së fundmi, ajo ka ndarë në Instagram një video nga makina, ku e veshur me bojëqielli tregon barkun e rrumbullakosur. Padyshim që komentet menjëherë kanë qenë të shumta, të cilat e kanë konsideruar Andresën si mamin më të bukur.

VIDEO